Direkte Methode / Callan
Direkte Methode- Metoda bezpośrednia

Sprechen Sie Deutsch?
Keine Panik auf der Titanic!
Nauczymy Cię!

Język niemiecki 4 razy szybciej!!!

Zapraszamy na pierwszy w Lublińcu kurs języka niemieckiego prowadzony nowoczesną metodą DIREKTE METHODE opartą na nauce języka poprzez konwersację.

Podczas zajęć metodą bezpośrednią nacisk kładziemy głównie na mówienie czyli "żywy" kontakt z językiem w sytuacjach komunikacyjnych, co jest w nauce języka obcego najważniejsze.

Masz już dość tradycyjnych kursów?

Czujesz, że nie rozwijasz wystarczająco swojej umiejętności mówienia w języku obcym?

A może za duża liczba osób w grupie na to nie pozwala?

Masz wrażenie, ze uczysz się ciągle słówek i gramatyki i dalej masz problem z wysławianiem się w języku obcym?

Spróbuj czegoś nowego i naucz się mówić w języku niemieckim dzięki metodzie bezpośredniej Deutsch - Direkte Methode.

Metoda bezpośrednia, według której uczymy w naszej szkole językowej wymaga stałej aktywności od kursantów podczas lekcji. Każda lekcja zaczyna się od powtórki materiału z kilku ostatnich zajęć, co pozwala na lepsze utrwalenie oraz zapamiętanie materiału. Następnie lektor wprowadza nowe słownictwo lub zagadnienia gramatyczne i zdaje pytanie, na które odpowiada kursant z użyciem wprowadzonego słownictwa bądź gramatyki. Metoda gwarantuje szybkie postępy w nauce mówienia.
Lekcje prowadzi certyfikowany lektor języka niemieckiego.

Zapraszamy na bezpłatne lekcje pokazowe!!!Callan

Czym jest metoda Callana?

Metoda skracająca czterokrotnie czas studiowania języka angielskiego, jest odpowiednia dla uczniów wszystkich narodowości, w każdym wieku, bez względu na cel studiowania i indywidualne zdolności językowe. Jest to skuteczny, przemyślany i sprawdzony sposób nauczania języka angielskiego polegający na niezwykle intensywnej pracy podczas zajęć. Metoda ta oparta jest na kontrolowanej i kierowanej przez nauczyciela konwersacji.

Cztery razy szybciej

Szkoła językowa stosująca metodę Callana uczy angielskiego cztery razy szybciej, niż szkoły stosujące inne metody nauczania.Jest to możliwe dzięki temu, że słuchacz bierze aktywny udział w lekcji i mówi po angielsku ponad cztery razy więcej, niż przy innych metodach. Czas lekcji jest wykorzystany w 100%.

Pokonywanie bariery językowej

Każdy słuchacz jest zmuszony do słuchania i mówienia przez całą lekcję, nie jest możliwe być obecnym w klasie i nie uczyć się. Cała lekcja odbywa się w języku angielskim - nauczyciel przez cały czas zadaje pytania, a słuchacze muszą na nie odpowiadać. Pozwala to uczniom na przełamanie bariery nieśmiałości i pomaga opanować płynność mówienia.

Kurs rozwija wszystkie umiejętności

Kurs kładzie zdecydowany nacisk na konwersację, nie pomijając przy tym czytania, pisania i gramatyki. Metoda Callana uczy dobrze rozumieć mówiony język oraz płynnie mówić, czytać i pisać. Same zajęcia są bardzo motywujące i nastawiają entuzjastycznie do dalszej pracy.


Zapraszamy na bezpłatne lekcje pokazowe!!!


strona główna | o nas | kursy językowe | cennik | kursy do matury | kursy do gimnazjum | tłumaczenia tekstów | oferta dla firm | kontakt

Wykorzystywanie tekstów oraz materiałów graficznych zawartych na stronie bez zgody autorów surowo zabronione!
Copyright © 2008 - 2018 Absolwents.pl
Wykonanie strony: Brewka.pl